KOLİSPAK AMBALAJ
KURUMSAL

40 yıllık sektörel deneyim ve uzmanlığımızdan ilham alıyor ve tüm dünyaya üretim yapıyoruz…

ürünlerbize ulaşın

Deneyiminizi kusursuz bir hale getirmek için her daim hizmetinizdeyiz

KOLİSPAK AMBALAJ, oluklu mukavva ambalaj sektöründe bir öncü olarak kendini kanıtlamış bir kuruluştur. Şirketimiz, Zeki Ekinci’nin 40 yılı aşkın sektör deneyimi ve uzmanlığından ilham alarak, ambalajın sanatsal ve fonksiyonel bir birleşimi olarak 2014 yılında Ali Can Ekinci tarafından kuruldu.

Kolispak’ın başlangıcı İstanbul’un köklü sanayi bölgesi Topkapı’da gerçekleşti. 30 m²’lik bir alanda faaliyet gösteren küçük bir pazarlama firması olarak yola çıktık. Ancak kısa süre içinde, ürünlerimizin kalitesi ve hizmet anlayışımız sayesinde sektörde tanınmış bir oyuncu haline geldik.

2016 yılında, limited şirket olarak faaliyetlerimize devam etme kararı aldık ve bu, müşterilerimizin artan taleplerini karşılayabilmek ve genişlememizi sürdürebilmek için atılan önemli bir adımdı. 2018 yılında, bugünkü merkez fabrikamız olan Gaziosmanpaşa Elmabahçe Sanayi Bölgesi’nde 3.000 m² kapalı alanlı modern bir üretim tesisi kurduk. Bu tesis, son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır ve çevre dostu üretim uygulamalarına öncülük etmektedir.

Kolispak, sektöründe uzmanlaşmış bir kadro ile müşterilerinin isteklerine uygun özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz ve son teknoloji makine parkurumuz sayesinde farklı ölçü ve teknik özelliklere sahip ambalajları sorunsuz bir şekilde üretebiliyoruz.

Firmamızın temel prensibi, müşterilerimize en yüksek kaliteyi, tasarım esnekliğini ve mükemmel sonuçları sunmaktır. Tecrübeli tasarım ve imalat ekibimiz, müşteri istekleri doğrultusunda özgün baskılar, kaliteli ambalajlar ve yaratıcı tasarımlar sağlama konusunda kararlıdır.

Kolispak olarak, sektördeki öncü konumumuzu sürdürme ve büyüme hedeflerimize ulaşma konusundaki kararlılığımızı koruyoruz. Müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olma ve ürünlerini güvence altına alma konusundaki taahhüdümüzü sürdürüyoruz ve gelecekte daha fazla başarıya imza atmayı dört gözle bekliyoruz.

GÜCÜMÜZÜ SİZDEN ALIYORUZ!

Yetkinliklerimiz

Uzun yıllardır faaliyette bulunduğumuz oluklu mukavva sektöründe,müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasında olan Kolispak Ambalaj, kurumsal kimliğinden, değerlerinden, misyon ve vizyonundan taviz vermeden Oluklu Mukavva Sektöründeki yerini sağlam temeller üzerinde almıştır. Müşterilerimizden aldığımız güçlü geri bildirimler ile makine parkurunu geliştiren firmamız, güçlü makine parkuru ile tüm koli ve kutu çeşitlerini üretebilir noktaya ulaşmıştır.

Kalite 99%
Müşteri Memnuniyeti 99%
Teknoloji ve AR-GE 99%
Bilgi ve Deneyim 99%
Adsız tasarım (5)